Samsung Galaxy Note 8 İçin Böbreğinizi Satabilirsiniz!

Mobil hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Samsung denildiğinde akla gelen serilerden tartışmasız biri S diğeri ise Note serileridir. Dünya genelinde oldukça geniş bir kitle tarafından kullanım gösterilen bu ikili tartışmasız akıllı telefon piyasasının en iyilerinden. Yalnız geçtiğimiz günlerde bir Samsung Electronics yönetici tarafından ortaya atılan iddia, Note sevdalılarını derinden yaralayacak gibi gözüküyor. Samsung Galaxy Note 8 beklenenden daha pahalı bir fiyatla piyasaya sürülebilir.

64 GB’lık bir Samsung Galaxy Note 8’in 1,100 dolardan başlayacağı yönünde söylentiler var. Bu miktar, yine 64 GB’lık Galaxy S8 Plus‘a göre 250 dolar fazla. En büyük rakibi iPhone 7 Plus‘tan ise 130 dolar daha yüksek. Samsung’dan geçtiğimiz günlerde ekranın altına yerleştirilen parmak izi sensörünü Galaxy Note 8’lerde uygulamayacağını haberini almıştık. Bu haberle beraber ortaya atılan bu detay pekçok akıllı telefon kullanıcısının Samsung’dan başka alternatiflere yönelmesini sağlayabilir.

Bilginin sızdığı site, fiyattaki artışı telefon yapımında kullanılan bileşenlerin fiyatlarının yüksekliğine bağlıyor. Aynı şekilde Apple’da iPhone 8 için son zamanların en pahalı iPhone’u olacak demişti ve bunu gerekçeleriyle takipçilerine paylaşmıştı. Ama Samsung Electronics yöneticisi telefon yapımında kullanılan bileşenlerin ne olduğuna dair bir bilgi vermiyor yada vermek istemiyor.

note 88

Galaxy Note 8’in microSD desteği sunacağı sızan bilgiler arasındayken, telefonun 26 Ağustos‘ta piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Fiyatın bu denli fazla olması az öncede belirttiğimiz gibi pekçok Note sevdalısını başka alternatiflere yöneltse de, Samsung bunu düşünerek Galaxy Note 8’i çift kameralı bir şekilde piyasaya sürecek. Yani çift kamera deneyimi yaşamak isteyen birçok akıllı telefon kullanıcısı sırf bu sebepten Galaxy Note 8’e bu kadar para vermekten kendini alıkoymayacak. İçeriden gelen bir takım bilgilere göre Galaxy Note 8 kamerasının diğer rakip telefonların kameralarına göre daha iyi bir görsel kalite ve daha keskin bir alan derinliği sunacağı düşünülüyor.

Telefonun tahmin edilen diğer özellikleri aşağıdaki gibi;

– 6.3 inç ekran
– Infinity display, Exynos 8895 işlemci
– 6 GB RAM
– 64 GB sabit depolama alanı
– microSD girişi
– 3300 mAh batarya kapasitesi
– Göz tarama özelliği

Şimdilik Galaxy Note 8 ile alakalı elimize ulaşan bilgiler bu yönde. İlerlediğimiz günlerde edineceğimiz bilgileri Teknozen ekibi olarak tekrardan sizlerle paylaşacağız. Bir akıllı telefon için maksimum ödenmesi gereken tutar sizce ne olmalı? Görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan En Yararlı Akıllı Telefon Uygulamaları! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*