Samsung Galaxy S6 Mini Çıktı İşte Özellikleri

Mobil TeknoMania 0 views
sponsorlu reklam

Samsung’un gelecek bir kaç ay içinde tanıtmasını beklediğimiz Galaxy S6 Mini beklenmeyen bir adımla çok önceden çıktı. Galaxy S6 Mini ‘ nin 2016 yılının başlarında çıkacağı söylentileri vardı hatta bu telefona ait olduğu söylenen fotoğraflar sızdırılmıştı. Ancak şuana kadar Samsung tarafından böyle bir model tanıtılmadı.

Geçen uzun sürenin ardından Samsung Galaxy S6 Mini online satıcının web sitesinde listelendi. UAE merkezli perakende satış yapan Lets Tango, Galaxy S6 Mini’yi özellikleri ile beraber sitede listeledi.

samsung-galaxy-s6-mini

Özellikler ise şu şekilde;

Altı çekirdek bulunan 1.8 GHz işlemci bulunan telefonda 4.6-inç Super AMOLED ekran özelliği var. Bunların dışında ise 2GB RAM ve 16GB dahili bellek bulunuyor.

Samsung Galaxy S6 Mini ‘ de 15MP arka kamera ve 5MP ön kamera bulunuyor. Pilin ne derece dayanıklı ve ne kadar güce sahip olacağı konusunda bilgi olmasada, Li-Ion pile sahip olacağı söylenmiş. PayPal onaylı fingeprint sensöre sahip cihazda Android 5.1 Lollipop işletim sistemi var.

Samsung Galaxy S6 Mini sitede listelenmiş olmasına rağmen şuan için satış seçeneği açılmamış. Kesin bir etiket fiyatı olmasa da çok yakında belli olacak.

Bir önceki yazımız olan ASUS AdBlock Plus ' ı Ücretsiz Mobil Cihazlarına Ekleyecek başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

TeknoMania {TeknoMania}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*