Samsung Galaxy Tab S3 Özellikleri

Mobil Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

Samsung Tablet konusunda, son zamanlarda güzel ve başarılı adımlar atarken, aynı zamanda Tablet modellerinde özellik olarak daha ince ayarları göz önüne seriyor. Samsung markasını çıkardığı tabletlerden en sonuncusu olan Galaxy Tab S3 Modeli, özellikleriyle beraber, ince ve zarif tasarımı sayesinde, son zamanların en güzel tabletlerinden biri.

Ekran İnceliği

galaxy-tab-3-fıyati

Ekranı efsane derece de inceliğe sahip. Sadece 9.7 mm inceliğe sahip olan modelde, yan sekmenler de biraz metal ağırlıklı bir tasarımla kendini gösteriyor.310 Gram bir ağırlığı var. Elle tutuş gerçekten mükemmel derece de kolay bir hale gelmiş durumda.

Çift Çekirdekli İşlemci

galaxy-tab-3-işlemcisi

1,2 gHz hızına sahip olan, Çift Çekirdekli işlemcisi sayesinde, diğer modellere oranla, oyunları oynamak daha güzel oluyor. Çift çekirdek, aynı zamanda donmaları ve ısınmalara da son vererek, performans olarak güzel bir işlemci hizmetini sunuyor.

Odaklanan Hareketli Kamera

Kamera odaklanma sorunu yaşamadan, hareketli ortamlarda güzel bir çekim gücü sunuyor. Her anınızda Tab 3 sizlerle. Çektiğiniz resimleri sosyal ortamda anında paylaşma özelliği de sizi sevindirecek.

Tablet arayüz olarak da çok gelişmiş durumda. Binlerce yüklü Uygulama ve sosyal platformalardan yararlanarak, arkadaşlarınızla iletişimi asla koparmayın. Tablet almayı  düşünenler için, bize göre performans ve donanım olarak kullanılması cazip olan bir Tablet.

Bir önceki yazımız olan 4.5G Aramaları Yavaşlatacak Mı ? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*