Shadow of Mordor Artık Ücretsiz!

Oyun hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Orta Asya’da Yüzükler Efendisi konulu Shadow of Mordor, Steam ve Xbox One platformlarında artık bedava. Monolith Prodictions tarafından geliştirilen ve Warner Bros Stüdyoları tarafından da piyasaya çıkarılan efsane oyun; çıktığı dönemde birden fazla ödül alarak, konusu ve grafiklerine herkesi hayran bırakmıştı.

somteknozen

Yüzüklerin Efendisi ile alakalı hiç bilgi sahibi olmayan bir kimsenin bile rahatlıkla oynayıp sevebileceği oyun, kampanyayı bir nevi deneme sürümü tadında piyasaya sürüyor. Oyuncular oyunu böylelikle test edip ilerde satın alabilecekler. Yani bu Shadow of Mordor tamamen ücretsiz kalmayacak!

Şuan için Xbox One ve Steam’de ücretsiz olan Shadow of Mordor, Playstation 4 kullanıcılarını da Orta Dünya’da turistliğe çıkaracak. Playstation kullanıcıları içinde yaklaşık olarak %80’lik bir indirim söz konusu. Denemek isteyen oyuncu arkadaşlar bir an önce ellerini çabuk tutsunlar çünkü kampanya her an son bulabilir!

Bir önceki yazımız olan Atari Yeni Haliyle Gümbür Gümbür Geliyor! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*