Snapchat Lenses Özelliği Nasıl Kullanılır ?

Mobil Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

Snapchat her zaman yenilikleri getirme ihtimali yüksek olan bir Uygulama. ” Yer Bildirme ” ve Arkadaşları etiketleme konusunda gelişmiş olan Snapchat, bu sayede kullanıcılarına her zaman üst düzey bir performans sunuyor. Son zamanlarda popüler olarak kullanılan Snapchat Lenses özelliği, oldukça hareketli resim efektlerini beraberinde sizlere sunuyor. Bazı kullanıcılar, Lenses özelliğini kullanma konusunda tam bilgiye sahip değil.

Lenses Nasıl Kullanılır?

Snapchat Lens özelliği, ” Ön Kameraya ” olan bir özellik. Ancak, sadece Snapchat Uygulaması içinde ön kamera açıkken olabilecek bir özellikten ibaret. Lens sayesinde, yüz ifadelerini oldukça renkli ve komik bir şekilde kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.  Ön Kamera açıkken, Gülen suratlar, renkli gözlükler, gelişmiş ara yüz şekilleri ve diğer birçok efekt sayesinde, arkadaşlarınıza oldukça ilginç resimleri sunarsınız. Lenses özelliği bu şekilde çalışır. Ancak, Snapchat kamerası olarak, telefonunuzun Çözünürlük kalitesi oldukça üst düzey olması lazım.

Snapchat uygulamasını kullandığınız telefonunuz, eğer Kamera olarak Piksek bakımından alt ölçeklerde olursa, Efektleri tam olarak yapmanız o kadar güzel olmaz. Yüksek Çözünürlüğe sahip olan Marka telefonlarda, Lenses özelliği en üst düzey şekilde çalışmaktadır. Bununla beraber, yaptığınız resimleri direkt olarak yer bildirimi olarak da paylaşım yapabilirsiniz. Yani, Lenses uygulamasından yararlanarak yapmış olduğunuz resim düzenlemesini, yer bildirim odaklı olarak da, Snapchat üzerinden kolayca paylaşma hakkına sahip olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan SONY PSP Mağazasını Kapatıyor başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*