Son Günlerde Tartışma Konusu olan İPhone Şifresi Nasıl Kırılıyor.

Mobil Sinan EYLEM 0 views
sponsorlu reklam

Son Günlerde Tartışma Konusu olan İPhone Şifresi Nasıl Kırılıyor.

Yakın zamanda FBI ile Apple arasında gerilime neden olan ve Apple kişisel veri güvenliği için elinde bulunan verileri FBI ile paylaşmamasından meydana gelen kriz FBI ‘ ın bütün İPhone cihazları kırabileceğini açıklamasıyla şiddetini düşürdü. Peki ya İPhone cihaz nasıl kırılır? Bunu ufak bütçeyle nasıl yapabileceğinizi aşağıda anlatacağım.

IP box İPhone şifre kilit açma aracı ile İOS 7 versiyonlarının herhangi birinin 4 haneli güvenlik şifresini brute force kullanarak şifreyi elde etmemizi sağlıyor. Şifreyi elde ettiğimizde telefonda bulunan verilerimizde kayıp meydana gelmiyor. Böylelikle cihazda bulunan bütün verilere erişebiliyorsunuz.Yakın zamanda İOS 9 içinde bir cihaz çıkması bekleniyor.

İPhone cihazlarda kullanıcının isteğine göre 5 denemeden sonra kendisini otomatik olarak siliyor ancak bu cihaz bu özelliği devre dışı bırakarak şifreyi denemeye devam ediyor.

Cihaz 0000’dan başlayarak 9999 sayısına kadar deneme yaparak şifreyi bulmaya çalışıyor. Ayrıca cihazla birlikte kendi yazılımını da indire bilirsiniz.

ıp box fotoğraf

ıp box fotoğraf

Bir önceki yazımız olan Bugün Geçilen LTE 4.5G Ayarlarını Yaptınız Mı? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Sinan EYLEM {Sinan EYLEM}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*