Sony ne Süprizi yapacak ? 2016

Sony ne Süprizi yapacak ? 2016

Mobil MasterYen 0 views
sponsorlu reklam

MWC 2016: Sony’nin sürprizi ne olacak?

1455950613_img1481-sony-round-booth

Sony 22 Şubat’ta Taşınabilir Hayat Kongresi’nde düzenleyeceği etkinliğe ilişkili olarak tek video yayınladı. Japon üretici yayınladığı video ile bizleri heyecan içinde bıraktı.

Teknolojioku.com olarak da hazırlıklı bulunacağım Taşınabilir Hayat Kongresi’nin başlamasına az tek zaman kala Sony, YouTube kanalı vasıtası ile gizem dolu tek video yayınladı. bir ile 10 aralarında rakamların seçimi sonrasında farklı hesaplamalarla 22 Şubat tarihini bulan Sony’nin organizasyon alanında ne duyuracağı açıkçası bilinmiyor.

Son dönemde iştirak eden haberler Sony’nin etkinliğe iddialı tek tablet getireceği istikametinde. Üstelik Xperia Z5 Tablet Ultra olarak isimlendirilecek tablet Geçen günlerde sızdırıldı. 12.4 ” büyüklüğünde 4K çözünürlüklü OLED erkana sahip olacağı deklarasyonlan Xperia Z5 Tablet Ultra’nın işlemci ünitesinde Snapdragon 820’yi göreceğiz. bir.5W gücünde stereo hoparlör, 4GB RAM, Android 6.0 ve IP68 sertifikası, Xperia Z5 Tablet Ultra’nın dikkat çeken öbür nitelikleri olacak.

Japon ürecinin MWC 2016’da bununla birlikte Xperia C serisine ilişkili olarak yepyeni tek telefon ve SmartWatch 4’ü tanıtması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Puffin Web Browser başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet ÖZALP {MasterYen}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*