Steam’de Bütün Dengeler Alt Üst Oldu!

Oyun hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Dünya’nın en büyük oyuncu platformu olan Steam‘de, anlık online oyuncu listesinde şu sıralar büyük bir değişiklik yaşanıyor. Uzun zamandır listenin en başında bulunan GTA V, yerini artık başka bir arkadaşa devredecek gibi gözüküyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam‘de henüz erken erişimle sunulmasına rağmen birçok oyuncunun ilgi odağı haline geldi ve giderek popülerleşmeye devam ediyor. Post apokaliptik bir dünya üzerinde geçen oyunda, terk edilmiş kasabalar ve çökmüş bir medeniyet bizleri bekliyor. Her oyuncu hayatta kalabilmek için birbirine üstünlük kurmak zorunda. En son hayatta kalan kişi oyunun galibi sayılıyor. Görsel efektleriyle kısa sürede diğer rakiplerinden sıyrılan PlayerUnknown’s Battlegrounds, 4 ayda yaklaşık 5 milyon sattı.

steam-top-recordsteknozen

Listenin değişmez isimleri Dota 2 ve Counter Strike: Global Offensive yerlerini korurken GTA V, PlayerUnknown’s Battlegrounds’a anlık online oyuncu sayısı konusunda boyun eğmek zorunda kaldı. Tahminciler tarafından yapılan açıklamalara göre oyunun yakaladığı başarı inanılmaz ve böyle devam ederse PlayerUnknown’s Battlegrounds, ilerleyen günlerde Dota 2 ve CS:GO‘nun da önüne geçebilir.

Bir önceki yazımız olan PES 2018'de Beta Süreci Start Verdi! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*