Strike Of Kings’de Yeni Şampiyon: Raz!

Oyun hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Bugünki yazı dizimizde bizlere mobil platformda 5v5 moba deneyimi sunan son dönemlerin en popüler oyunlarından Strike Of Kings‘de ki yeni şampiyon Raz’den söz edeceğiz. Öncelikle son dönemlerde özellikle de geliştirdikleri reklam kampanyalarından adını sıkça duyduğumuz bu oyundan bahsedelim. Tencent tarafından geliştirilen Strike of Kings, tamamen bildiğimiz kurallara dayalı basit bir moba oyunu. Lag anlamındaki kusursuzluğu ve etkili görsel efektleriyle kolayca rakipleri arasından sıyrılmayı başardı. Oyun için sesli sohbet sistemiyle de farkını bir çıta daha yükselten oyun, şuanda yaklaşık olarak 2.500.000 indirmeye sahip.

raz

Bugün itibariyle oyun bünyesine yeni bir şampiyon daha katıldı. Karakterimizin ismi: Raz. Raz, ilk bakışta League of Legends‘ta ki Lee Sin‘e benzerlik gösterse de etkili beceri kabiliyetleriyle kendine özgün bir hero olduğunu kanıtlayacak gibi. Raz, dış görünüşü itibariyle saldırı gücü kullanan bir şampiyon gibi gözüksede kendisi yetenek gücü kullanıyor. Suikastçı ve Büyücü olarak sınıflandırılmış olan Raz, demir yumrukları ile savaş alanını diğer şampiyonlara dar edecek gibi gözüküyor.

Pasif yeteneği rakibe yumruklar sallıyor ama Raz, her ikinci ve üçüncü yumruğunda ileriye doğru atılıp rakibine daha da fazla yaklaşıyor. Buda takım savaşlarında az canla kaçmayı başaran rakip şampiyonları yakalayabilmek için büyük bir avantaj. Raz’in ilk yeteneği güçlü bir aparkattan oluşmakta. Yükselen aparkat olarak geçen bu yetenek menzil içindeki düşmanlara 480 büyü hasarı verip, onları kısa süreliğine havaya uçuruyor. Kutsal Sopa ismindeki ikinci yeteneğinde ise Raz, rakip şampiyonlara yumruğunun içinden çıkan bir mermi fırlatıyor ve onlara 440 büyü hasarı veriyor. Bu yetenek aynı zamanda düşman heroların büyü savunmalarını azaltıp, kısa bir süreliğine hareket hızlarını da düşüyor. Son olarak Raz, son yeteneğinde yani ultisinde yumruğunu sıkıp tüm gücüyle savurarak karşısındaki düşmanlara 720 büyü hasarı veriyor. Düşmanları havaya uçuran bu özellik aynı zamanda onların fiziksel saldırılarını da 2.5 saniye azaltıyor.

Oyun içi 13.888 altına ve 999 kupona satışa sunulan Demir Yumruk Raz’i denemek için vakit kaybetmeyin. Savaş arenasında Teknozen ekibi olarak tüm takipçilerimize bol şanslar diliyoruz! İyi oyunlar!

Bir önceki yazımız olan Piyasadaki En İyi 5 Korku Oyunu! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*