SÜPER MARİO ARTIK ANDROİDLERDE!

Oyun Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Süper Mario Run Artık Androidlerde!

Nintendo’nun yaptığı açıklamada Mario serisine Androidler için Süper Mario Run eklediğini açıkladı. Oyunlar içerisinde oldukça uzun geçmişe sahip olan Mario serisine bir yeniş daha eklendi. Oyun tutkunlarının severek oynadığı ve son sersi ile heyecanlı bir oyun takibi olan Süper Markörün serisi artık androidlerde.

Nintendo İOS platformunda Mario oyununa Süper Mario Run geçtiğimiz aylar içerisinde eklemişti. Süper Mario Run hizmete girdiği andan itibaren ise oyun severler tarafından kısa sürede tutularak listelerin en başında yer almayı başarmıştır. Firma ise geçtiğimiz günlerde aynı oyun türünü androidleriçin uyarladığını açıklayarak Mario serisi tutkunlarını sevindirdi.

24 Mart tarihinde yayınlanması beklenen oyun daha erken sürede tamamlanarak oyun severlerle buluşturuldu. 23 Mart tarihinde Google Play Stordan indirilmeye hazır hale getirilen oyun ücretsiz olarak hizmete sunulmuştur.

Android telefonlarınıza indirebileceğiniz Süper Mario Run 2,0 oyununda 1dünya bölümünde yer alan 1 ve 4. Bölümler ücret ödemeden oynama şansınız bulunmaktadır. Oyun içerisinde yer alan diğer bölümleri oynamak istediğinizde ise uygulama içi satın alma işlemini yapmanız gerekmektedir. Yaptığınız bu işleler birlikte oyunda yeni bir karakterle de tanışmaktasınız. Böylelikle oyun daha heyecanlı bir hal almakta oyuncu değişikliği yapabilmektesiniz. Yapmanız gereken ise Google Play stordan oyunu indirmek ve ücretsiz bölümler dışında oyunu kullanmak istediğiniz takdirde satın alma işleminizi gerçekleştirerek diğer bölümleri de kullanmaktır.

Bir önceki yazımız olan YENİ KARAKTERİ İLE TEKKEN 7 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*