Swarm’da Etiketlerin Sayısını Yükseltmek

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

Chack-in yapma özelliğiyle hayatımıza giren Swarm, artık çok daha etkin olarak günlük hayatta kullanılır bir hale geldi. Bununla beraber, Swarm üzerinde Check-in yaptığınız zaman, uygulama size ” Jeton ” veriyor. Jeton sayısı ne kadar çok olursa, çevre de o kadar popüler olma şansını var. Bu nedenle Swarm kullanarak, hem bulunduğunuz mekanlarda daha çok popüler oluyor, hem de Jeton kazanma açısından çok daha etkin bir rol oynuyorsunuz. Chack-in özelliğinde Jeton kullanarak ” Etiket Yükseltmesi ” yapabiliyorsunuz. Ne işime yarar bu Etiket yükseltmesi demeyin. Kampüs gibi kalabalık yerlerde, daha çok popüler olma, arkadaş ekleme ve daha fazla Jeton kazanma imkanını elde edersiniz.

Etiket Yükseltmek için, daha fazla Check-in yapmak ve bununla beraber özellikle kalabalık yerleri seçmek gerekiyor. Kampüs gibi arkadaş ortamının daha çok olduğu mekanlarda, yapılan Check-in sayesinde, hem artı olarak 2 Jeton, hem de bu sayede daha fazla Etiket kazanırsınız.

Etiket yükseltme sayesinde, artık çevre de daha çok popüler olma imkanı ve bununla beraber en çok Jeton kazanma şansını elde ediyorsunuz. Swarm bu sayede  size daha fazla Jetonla beraber, daha çok etiket yükseltmeyle beraber, sizin de çevreden fark edilmenizi en mümkün hale getiriyor.

Bir önceki yazımız olan VLC Player ile video kesme ve birleştirme işlemi nasıl yapılır? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*