Tango Out Ne Demek? Nasıl Kullanılır?

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

Tango Uygulaması Akıllı telefonlarda son zamanlarda giderek  yaygın bir şekilde kullanılıyor. Kullanılmasının en büyük avantajı ve özelliği de, şüphesiz görüntülü aramaya vermiş olduğu destek ve bununla beraber sağladığı diğer avantajları. Görüntülü ve sesli  aramalarla beraber, ” Yurt Dışına ” kadar birçok özel konuşmalarınızda Tango sizi yalnız bırakmıyor. Buda elbette tutulmasında en büyük avantaj. Ancak Tango üzerinde son zamanlarda “ Tango Out Özelliğinin ” ne olduğu? Nasıl kullanıldığı? Konusunda gerekli bilgiye insanlar sahip olmak istiyor. Tango Out çok güzel ve faydalı bir uygulama özelliği.

Tango Out Nedir?

Tango Out yani ” Kilidi Aç ” anlamına gelir. Peki! Ne Kilidini Aç? anlamına gelir. Out demek, Tango uygulaması içinde, Normal Telefon üzerindeki aramaların yanında, diğer ” Sabit Numaraları da Arama Özelliğini aktif bir hale getirmek demektir. ” Out Kilidini açarsanız  eğer, sadece uygulama özelliği içerisinde yer alan, Rehber kişileri yerine, diğer Telefon Numaralarından, arkadaşlarınızı da arayabilirsiniz demek anlamına geliyor.

Nasıl Kullanılır?

Tango Out özelliğini açtıktan sonra, Rehber üzerine yeni bir ” Tango Simgesi eklenir. ” Buradan Numara çevirmeniz gerekiyor. Yada rehberde olan bir arkadaşınızı da, Out özelliğini kullanarak arayabilirsiniz. Gerçekten son zamanların görüntülü konuşma konusunda en verim veren Uygulaması.

Bir önceki yazımız olan Peel Smart Remote ile telefonunuzu kumanda olarak kullanın! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*