Twitter Yeni Güncellemeyle Karşımızda!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Instagram ve Facebook‘tan sonra sosyal medya denildiğinde akıllara ilk gelen platform şüphesiz ki Twitter. Kullanıcıların maksimum 140 karakter ile görüşlerini paylaşmasına olanak veren mikroblog sitesi uzun zamandır gelmesi beklenen yeniliği ile bugün itibariyle karşımıza çıktı. Yayınlanan güncellemeyle beraber artık sizi takip etmeyen ve samimiyetiniz bulunmayan kullanıcılar tarafından mesaj almayacaksınız.

Bu filtre sayesinde yakınlığınız bulunmayan pekçok kullanıcıdan size gelen mesajları rahatlıkla engelleyebilecek yada erteleyebileceksiniz. Bu sayede profil fotoğrafı bulunmayan, sahte profil olduğunuzu düşündüğünüz ve adınıza tehdit oluşturabilecek her kullanıcıdan gelen mesajların önüne geçebilir ve daha güvenli bir Twitter’ın tadını çıkarabilirsiniz.

Yalnızca mesaj anlamında değil gelen güncellemeyle beraber kendini gösteren filtrede, sitede karşılaşmak istemediğiniz her detayın önüne geçebilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Twitter’a giriş yapıp, Bildirimler-Ayarlar kısmından filtreyi devreye sokabilirsiniz. Mobil kullanıcılar ise, bildirimler kısmından filtreye rahatlıkla ulaşabilir.

twitterfiltreteknozen

Bir önceki yazımız olan Youtube'un Yeni Rekortmeni Wiz Khalifa! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*