Unutulan İnstagram Şifresini Yenileme

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 1 views
sponsorlu reklam

İnstagram artık hayatımızın gerçekten de bütünü kapsayan bir Uygulama haline geldi. Bu sayede daha verimli bir şekilde İnstagramı kullanıyoruz. Ünlüleri takip ediyor ve birçok ünlünün resimlerine bakabiliyoruz. Ayrıca arkadaş ortamında eğlenceli resim paylaşımları yaparak, gülümseme nedeni oluyor. Özel mesajlarda atma imkanı var. Ama! diyelim ki ” İnstagram Şifresini Unuttunuz! ” ne yapmalısınız? Bu konuda size güzel bir kısa yol göstereceğiz. Bu kısa yol aslında tek çare de denebilir. Kısa yol sayesinde kolay bir şekilde giriş yaparak, kısa sürede Bilgilerinizi tekrar güncel ve kullanılır hale getireceksiniz. Bu sayede İnstagram Şifreniz tazecik olarak yenilecek.

İstagram Şifre Kurtarma Talimatları

Öncelikle, ” Bilgisayar üzerinden ” İstagram Resmi Sayfasına ” girişini Otomatik olarak zaten Mail veya site üzerinde açık olur. Bu bölüme geldiğinizde, alt sekme de yer alan Giriş Bilgilerimi Yeni ( Yani Şifremi Yenile ) seçeneğinden faydalanın.” Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra, Kayıtlı olan Mailinize bir Link gelecek. Tıklayın ve Şifrenizi yenileyin. Bu yenileme işleminden sonra, Telefonunuz üzerindeki bilgilerinizi de tekrar girmeniz lazım. Bu sayede zaten Telefonda otomatik kayıtlı olan Şifrenizi de ” Unuttum mu? Yoksa bir  daha mı? Şifre alacağım ” gibi dertlere de son vermiş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Peel Smart Remote ile telefonunuzu kumanda olarak kullanın! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*