Whatsapp Belge Gönderme Nasıl Yapılır?

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

Whatsapp yeni özellikleri getirmeye devam ederken, kullanıcılar güncellemelerle beraber, daha hızlı ara yüz üzerinden güzel bir şekilde Whatsapp’tan yararlanıyorlar. Whatsapp yenilikler getirmeye devam ederken, akıllı telefonlar üzerinden her türlü paylaşımı yapmak da artık daha kolay. Arkadaşlar arasında, bilgi alışverişler, daha iyi resim kalitesinde paylaşımlar, ses dosyaları gibi, birçok konuda artık Whatsapp size şahane bir yenilik katıyor. Sizde bu yenilikler sayesinde, Whatsapp uygulamasını en aktif şekilde kullanıyorsunuz.

” Whatsapp Belge Gönderme Özelliği ” artık aktif bir şekilde kullanılıyor. Whatsapp üzerinden Belgeleri göndermek mümkün. Doc. ve PDF gibi ağır dosyaları, Whatsapp üzerinden rahatça paylaşmak şimdi daha hızlı ve daha kolay.

” Öncelikle Uygulama içerisinde, bir sohbeti açtığınız zaman, yukarı sağ tarafta duran Aytaç işaretine tıklayın. Orada zaten göndermek isteyeceğiniz  seçenekler yer alıyor. Belge Gönderme özelliği, Beyaz sayfa şeklinde yapılmış. Onu tıkladığınız zaman, direkt Telefon üzerinde kayıtlı olan belgeleriniz görüntülenir. İstediğinizi seçerek, kısa sürede artık Belgeleri karşı tarafa yollarsınız. ”

Whatsapp Belge Gönderme yeni güncellemelerden sonra, daha hızlı bir şekilde göndermeye başladı. Dosya boyutları en çok ” PDF ” formatında daha ağır olur. Ama güncellemelerden sonra, PDF dosyaları da en güzel şekilde karşı tarafa geçecek. Bu sayede Format olarak büyük dosyaları bile çok kısa sürede karşı tarafa atma şansınız bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayarın kaç saattir açık olduğunu nasıl öğreniriz başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*