Whatsapp Booyah, Google Play’de !

Mobil Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Dünya çapında en fazla kullanıcıya sahip olan Whatsapp, toplam 1 milyar kullanıcı ile hızlı gelişimine devam ediyor. 2013 yılı itibari ile Dünya genelinde oldukça fazla bir üne sahip olan Whatsapp, günümüzde de 1 numaralı iletişim uygulaması olma ünvanını elinden bırakmıyor.

Günlük hayatımızda zaman zaman iş arkadaşlarımızla, okul arkadaşlarımızla ve ailemizden birileriyle sık sık görüşmek zorunda kalabiliyoruz. Her zaman da dakika veya SMS’imiz olmayabiliyor. Bu tür zamanlar için geliştirilen ve artık smslerden de daha popüler olarak kullanılan Whatsapp için her geçen gün farklı uygulamalar geliştiriliyor. Whatsapp Booyah’da bunlardan sadece birisi.

Bu uygulama Whatsapp şirketi tarafından değil, özel bir kuruluş tarafından gerçekleştirilmiş bir uygulamadır. Dolayısıyla Whatsapp ile hiçbir ilgi ve alakası yoktur. Program ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız, Whatsapp üzerinden destek alamayacaksınız. Programın temel amacı, Whatsapp arkadaşlarınız ile görüntülü olarak ve 720p kalitesinde konuşabilmenizi sağlamaktır. Daha önceden de “Bu tür bir özellik geliştireceğiz” diye konuşan Whatsapp yetkilileri, bu tür bir adım atmadığı için doğal olarak bu adım özel kuruluşlardan gelmiş.

Programa sadece Whatsapp üzerinden bağlanmak zorunda değilsiniz. Eğer bir Whatsapp hesabına sahip değilseniz veya bağlanırken Whatsapp kullanmak istemiyorsanız, Snapchat, Instagram ve Facebook gibi sosyal mecralardaki hesaplarınız ile de bağlantı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google Planet Geliyor ! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*