Windows 10 Kullanıcılarına Klasik Oyun Seçenekleri

Oyun Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Windows 10 Kullanıcılarına Klasik Oyun Seçenekleri

Windows kullanıcılarının oyun seçenekleri arasında en klasik olarak bulabileceğiniz oyun türleri masa oyunları ve tabi ki kart oyunlarıdır. Klasik oyunların en önemli özelliği güvenilir olmasıdır. Tabi her yaşa uygun olmasını da unutmamak lazım. Windows kullanıp bugüne kart oyun oyunlarından oynamamış kişi kalmamıştır herhalde.  Evde zaman geçiren ya da zamanı geçiremeyen sıkılan insanların ilk başvurdukları oyun türleridir. Windows 10 için en uygun olabilecek klasik oyun türlerinden bazıları şunlardır;

  • UNO & Friends; çevrimiçi oynayabileceğiniz çok oyunculu bir kart oyunudur. Xbox live oyun türüdür. Kuralları bakımından ve oynama şekli bakımından Uno oyunundan farkı bulunmamaktadır.
  • Yatzy Free çevrimiçi oynayabileceğiniz bir zar oyunudur. En fazla puan toplayan kişi olmaya çalışmaktasınız oyun içerisinde. Windows 10 oyunları 3 zorlu ve 3 oyun modu özelliği ile çevrimiçi ve çevrimdışı oyunları oynayabileceğiniz bir platformdur. Oyunlarda dilerseniz iki kişilik oynayabilmektesiniz. Oyun Yatzy oyunundaki kurallarla birebir aynıdır. Dilerseniz bu oyunda misafir oyuncu da olma şansınız bulunmaktadır.
  • Microsoft Solitaire Collection, tek oyuncu kapasiteli bir oyundur. Dilerseniz PC’de dilerseniz mobil olarak oyunda kullanıcı olabilmektesiniz. Beş farklı oyun modu bulunmaktadır. Oyun içerisinde temanızı özelleştirebileceğiniz bir bölümde bulunmaktadır.
  • Taptiles, klasik oyun türleri içerisinde yer alan Mahjong oyununa benzeyen bir eşleme oyun türüdür. Tabloda yer alan tüm karoları bulmanız gerekmektedir. 3B boyutu ile oynanmaktadır. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun üç zorlu oyun moduna sahiptir.

 

Bir önceki yazımız olan POKEMON OYUNUNUN YENİ VERSİYONU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*