Xiaomi Mi 5X, İlgi Odağı Haline Gelmiş Durumda!

Mobil hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Xiaomi markasının yeni modeli, çıkış tarihinin duyurulmasıyla tüm ilgilerine üzerine topladı. Dün yapılan resmi açıklamaya göre telefon için ön kayıtlar başlamış durumda ve telefona ilgi oldukça büyük!

Dün elde edilen bilgilere göre Xiaomi Mi 5X, 26 Temmuz tarihinde kullanıcıların huzuruna sunulacak. Telefonda MIUI 9 Android sürümü olacak. Bu haberlerle beraber Çin’de cihaz için ön kayıt işlemleri başlatıldı ve yaklaşık olarak 125.000 kayıt elde edildi. Cihazla ilgili henüz resmi olarak hiçbir teknik özelliğin paylaşılmaması ise bu kayıt rakamlarına bakıldığında oldukça garip. Cihazla alakalı olarak piyasada yalnızca çeşitli söylentiler ve birkaç fotoğraf bulunmakta. Dolayısıyla kullanıcıların telefon hakkında pek bilgi sahibi olmadan ön kayıt yaptırmaları bizleri olduğu kadar Xiaomi’nin kendisini de şaşırttı.

xiaomimi5xteknozen

Bazı ünlü tahminciler cihazın 5.5 inç büyüklüğünde Full HD ekrana, Snapdragon 625 işlemciye ve 4 GB boyutunda bir belleğe sahip olduğunu öne sürsede resmi bir açıklama gelmeden bu yapılan tahminlere güvenmek sanıyoruz ki doğru olmaz. Son olarak cihazın ön kayıt fiyatının da 255 euro olduğunu belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Çin, WhatsApp'a Kısıtlama Getirdi! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*