Yeni Amerikan Güreşi Oyunu WWE Tap Mania Çıktı!

Oyun hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

WWE severleri yakından ilgilendirecek bir yazı dizisiyle karşınızdayız. SEGA tarafından tasarlanıp geliştirilen oyun geçtiğimiz günlerde iOs ve Android tabanlı telefonlara ücretsiz bir şekilde sunuldu.

Oyun ilk kez geçtiğimiz nisan ayında duyurulmuştu ve o günden bu yana pekçok oyuncu büyük bir sabırsızlıkla oyunun çıkmasını beklemişti. 3 gün önce nihayet çıkışı gerçekleşen oyunda, süperstar kartları toplayarak bu kartlarla WWE şampiyonu olabiliyoruz. Oyunda WWE ringlerine yıllarını veren; John Cena, The Undertaker, Randy Orton, Brock Lesnar, Triple H, Charlotte ve The Miz gibi güreşçiler bulunuyor. Ayrıca erkek güreşçilerin yanı sıra Sasha Banks, Dean Ambrose, Eddie Guerrero, Ultimate Warrior gibi kadın isimlerde WWE şampiyonluğu yarışında yerini alacak.

wwetappmaniateknozen

Oyunun geliştiricisi SEGA tarafından yapılan resmi açıklamaya göre WWE’nin canlı televizyon yayınları gerçekleştikçe WWE Tap Mania‘da kendi bünyesinde günlük canlı etkinlikler ve çekilişler düzenleyecek. Bu etkinlik ve çekilişlerin kazananlarına ise oyun içi bir takım ödüller verilmesi söz konusu.

Bir önceki yazımız olan Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 4 Android Oyun! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*