YENİ KARAKTERİ İLE TEKKEN 7

Oyun Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Yeni Karakteri ile Tekken 7

Oyun severlerin sabırsızlıkla bekledikleri Tekken 7 oyununa yani bir karakter daha eklendi. Teknoloji oyunları içerisinde yerini almayı bekleyen Tekken 7’den bir açıklama geldi. Oyun içerisine yeni bir karakter daha eklenerek beklentiler bir üst seviyeye taşındı.

Playstaion 4 oyunlarından olan ve PC ve Xbox One’a olarak belirtilen Tekken 7 2017 yılının Haziran ayında oyun severlerle buluşacak. Reklamlara hız verilen oyun için yapılan son açıklamada ise yeni bir karakterin eklenmesi oldu. Oyun üreticisi olan Bandai Namco son yayınladığı tanıtım videosunda Tekken 7’de bulabileceğiniz karakterleri ve özelliklerini sundular. Önceki seri ile karşılaştırıldığında hikâye bakımından ön plana çıkan oyun beklentileri de yukarı taşımaktadır. Dövüş oyunlarıiçerisinde ayrı bir yere sahip olan ve oyun severler tarafından sabırsızlıkla beklenen oyun son yılların en gözde dövüş oyunlarından biri olmaya aday.

Oyunun çevrimiçi moduna uygun olup çapraz platforma uygunluğu ile ilgili bir açıklama henüz yapılmadı. Bu özelliğinin olması ile birlikte piyasayı sallaması beklenmektedir. PC’de Tekken 7 oynayan arkadaşınızla birlikte ya da tanımadığınız bir ile birlikte Playstation 4’de Tekken 7 ile oynayan biri ile karşılaşması anlamına geliyor çapraz platform. Oyun severler için inanılmaz bir özellik olacağı kesin. Bandai Namco bu özelliği oyuna eklemesi ile birlikte bir de sırama tarzı özelliğini de eklerse oyun piyasada uçar diyebiliriz. Rekabetin artması anlamına gelen bu özelliklerle Tekken 7 baş sıralara oturur.

 

Bir önceki yazımız olan Gangstar New Orleans GTA Benzerliği başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*