Yollardaki Aşkını Kaybettiğini Zannedenlere Müjde!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Geçtiğimiz günlerde Google Play ve App Store bünyesine yepyeni bir çöpçatanlık uygulaması girdi. Tamamen farklı konsepti ile rakipleri arasından bir anda sıyrılan Aşk Trafiği isimli uygulama, yol üzerinde yani trafik sırasında beğenip tanışma fırsatı bulamadığınız kişilerle mesajlaşabilmenizi sağlıyor. 

Facebook hesabı ile üyeliğinizi alıp, arabanızın plakasını sisteme girmeniz gerekiyor. Trafik sırasında görüp beğendiğiniz bir kişiyi bulabilmek için onun arabasının plakasını bilmek yetiyor. Sisteme o kişinin plakasını giriyorsunuz ve kendisi de uygulamaya üye ise karşısınıza çıkıyor. Eğer tarattığınız kişinin plakası Aşk Trafiği uygulamasında gözükmüyor ise şansınıza küsüp, yolunuza devam etmelisiniz.

asktrafigiteknozen

Ayrıca bulunduğunuz lokasyonu temel alarak mesafe bazlı taramalarda gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede o anda yakın çevrenizde kim var ise onlarla eşleşip tanışma fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Instagram'da Yaşanan Kesintinin Sebebi Ne? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*