Youtube Kids Nedir? Nasıl Kullanılır?

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

Youtube Kids son zamanlarda sıkça kullanılmaya ve aranmaya başladı. Ama Kids özelliği her ülke de kullanılan bir özellik değil. Youtube Kids uygulamasını, Çocuklar için geliştirdi. İnternet üzerinde gezerken çocukların daha rahat ve daha güvenli dolaşmasını sağlayan ender özelliklere sahip güzel uygulamalardan gerçekten. Kids içerisinde Çocukların yararlanacağı türden yayınlar olur.

Youtube Kids Nedir?

Youtube Kids sadece çocukların yararlanacağı türden uygulamaları içerir. Bu sayede daha rahat bir şekilde çocuklarınız İnternet üzerinde gezinir. Ancak kullanım için bazı özelliklere sahip olmak gerekir. Youtune Kids,son zamanlarda İnternet üzerinde çoğalan Virüsler ve kötü içeriklerden dolayı, Çocukların Youtube kanalını daha sağlıklı kullanmaları için geliştirilen bir uygulama. Bu sayede çocuklarınızın başında siz olmasanız bile, Çocuklar Çizgi film ve diğer çocukların ilgi alanlarını gösteren yayınlar yer alır.

Youtube Kids Nasıl Kullanılır?

Youtube Kids özelliğini kullanmak için, ” Youtube Kanalına ” sahip olmanız gerekiyor. Aksi taktir de Kids uygulamasını kullanmak mümkün olmaz. Ancak şuanda Ülkemizde kullanılmıyor. Yasal olarak kullanmak mümkün değil. ” ABD odaklı Kanala Sahip olmanız gerekiyor. ” Youtube Kids kullanan çocuklar, Youtube üzerinde diğer kanallardan sıyrılarak, sadece Çizgi Film ve diğer Çocukların hoşuna giden Oyun Videolarını izlemek mümkün oluyor.

Bir önceki yazımız olan Youtube'dan eklentisiz video nasıl indirilir başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*