Youtube’un Yeni Rekortmeni Wiz Khalifa!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

ABD’li Hiphop ve R&B sanatçısı Wiz Khalifa, Youtube üzerinde en çok izlenme alan sanatçı olarak bir rekora imza attı. Wiz Khalifa’nın ”See You Again” isimli şarkısı bugün itibariyle 2.909 milyar izlenme alarak Youtube’ta en fazla izlenenler listesinde birinci sıraya adını yazdırdı ve PSY‘ın Gangnam Style‘ını tahtından etti.

Gangnam Style uzun yıllardır tahtin sahibiydi ama bugün itibariyle taht PSY’dan Wiz Khalifa’ya geçiş yaptı. Gangnam Style bu rekoru hatırlayacağınız üzere 5 yıldır elinde tutuyordu. Şuanda Gangnam Style’dan çok az bir farkla önde olan See You Again bakalım bu rekoru ne kadar süre elinde tutabilecek.

wizteknozen
Konuyla ilgili olarak yaptığı açıklama da Wiz Khalifa, şarkısının bu kadar fazla izlenme almasını her yaşa hitap etmesine ve şarkının herkese azda olsa birşeyler katmasına bağlıyor. Bu sebepten dolayı büyük mutluluk duyduğunu da ayrıca dile getiren Wiz Khalifa, şarkıyı piyasaya ilk çıktığı zaman bu kadar beğeni alacağını düşünmediğini de sözlerine ekledi.

Şarkı 2015 yılında Hızlı ve Öfkeli 7 filmi için piyasaya sürülmüştü ve o dönemlerde hayatını kaybeden Hızlı ve Öfkeli serisinin başrol oyuncularından Paul Walker‘a ithaf edilmişti. Listenin üçüncü sırasında bulunan Justin Bieber yapımı Sorry şarkısı da rekabetin içinde. Bakalım ilerleyen günlerde tahtın yeni sahibi değişecek mi?

Bir önceki yazımız olan Hamileler İçin ''ALLE Hamile'' Var! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*